şimdi çeksene çok hızlı bir şekilde ilerliyor

Admin

Administrator
Yönetici
daha sonra ilk çıktığı maliyete göre daha da uygun fiyatta hale gelirse bizde dolaştırılır uygun maliyetli görmekte biraz zorluk çekiyorum şimdi Vay be altta güzel romantik etrafta aldı elden bahsediyoruz iyi olurdu bazı modellerde en yeni Bluetooth sürümü kullanılıyor mu var Evet ama onu da söylemiş olabilir sunu sonuna gerçekten onun farkındayım ama yani telefon çok pahalı çok ince telefon deneyim anlatırım dedim nladık sağlanmasına İrlandalı olmasını istemez bellek iPhone indirme su sona erdi şimdi Kara rağmen sonra eksiğin varsa ben iPhone Tuana ile

geçerdim açıkçası canlı YouTube kanalını sizlere koymasam Yani en yeni teknoloji anlatmak zorunda kalmasam iPhone x ailesinde devam eder ama iPhone gibi görünür hem sesini de düşünürdü ya da iPhone lira daha etkisi varsa kesinse geçmeyi düşünüyorum Tabii ki herkes geçmeyi düşünüyorum bunu biraz da alın yüzünüz ile alakalı Keşke herkes Olabilir ama ben açıkçası iPhone olanların iPhone içe geçmeli ve sadece tane neden verebilirim dedi cezveden derinlikte ekrandaki bu saldırının değişikliği için ise bataryadaki tanesi olmamıştır bunlar için

değiştirebilir için çok önemli bu kadar da hangi göl gelecek iPhone kilometre Bir de gidiyorsun gelecekte güncellemeler gelecek hangi hastalıklarla karşılaşır ortalarda çözülecek vesaire Gerçekten bu konuda bekliyoruz neler göreceğinize Amcasının nedenlerinden bir tanesi Tabii ki Türk lirasının değer kaybetmesi ama yurtdışındaki kimi gelişmeler nedeniyle ürünler solar olarak kazanmaya başlamış durumdalar çok uzun bir zamandır özellikle Panzehir döneminde başlayan Direkt kaybolmaya başladı bakın teknoloji ürünlerin daha öncesinde Bir konteyner

içerisinde - dolarlarla saçına gidiyor Yani bugün bu maliyetlerin Tüm ürünlerde lirayı aşmış durumda kusurla hesapladığımız da Amerika'dan almak ingilteredenal size zarara neden oluyor Türkiye'de vergisi ödenmiş bir şekilde Türkiye'den bu ürünü satın aldığınızda yıl garantiye sahip oluyorsunuz hem Nezahat para ödüyorsunuz Tabii ki ekosistem süre içerisinde ihtiyaç dengelemesi yapabilecektir çok uzun bir zamandır sizlerden Aslında birçok haber kanalında bunu duydunuz Dünya üzerinde çok büyük bir çift üretim süreci yaşanıyor üretimindeki