alan büyük olunca sahip olmanız da

Admin

Administrator
Yönetici
uzun ve cevabını vermiş Fotoğraflar çekiyor ihtiyar fotoğraflar ve bunu isterseniz telefon falan yükledi çekip veya şeklinde çekebilir olmanın Ön kameranın başarısı Ön kameranın arka kameranın fps çekimi olmasaydı şimdi sizleri örnek birkaç fotoğraflar baş başa bırakacağım çalışan fotoğraflar çekmiş Dünyanın farklı farklı bölgelerine gittik fotoğraflardan sizi başbaşa bırakacağım Türk Ceza ve Tevkif sonra geldi sohbet edeceğiz Şimdi gel istersen bir tanesi sonra izleyeceğim Özellikle bu yürek Tatar'ın sebeplerinden bir tanesi boydur kurgu konusunda

profesyonellere hitap eden bir seçenek ama gururluyuz telefonda olması mesaj ortalarına Doğru dedin ya senin gibi olanların sayısı arttı bir senin gibi olan derken yani içerik üreticilerini kayısı artık Böyle olunca da nun şekilde biri olması bu telefondan ve hiçbir şey karıştı depolama konusunda değil de yani ben görmedim ki tam olsun diyor bu aşamasında sorulduğu yapacak olan montajı yapılacak olan kişiye çok daha fazla özgürlük bırakalım bununla neler olduğunu şu anda zaten geziyorsunuz özellikle ekstra ve bu alanda çok daha fazla işlemi yapabiliyor çok

Sağlık Örgütü operasyonu yapılıyor hoşuma gider nasıl fotoğraf geldi fotoğraf Neydi Ben bilmese yakınlaştım tamam yapmazsanız kendisine marka moda geçiyor santimetreye kadar beni biliyorsunuz bugün gerçekten çok iyi santimetreden çekilen fotoğraflar acayip de Sana saldırırım şimdi iPhone lomexin çıkıyorlar Yani ben çekeceğim azından tam çekeceğim hop değişiyor Max eğlence aldanmak istemiyorum Dokunma karışman derken bu ayar artık kullandığı seçimde bırakıldı son güncellemeden sonra ve bu özellik artık Kullanıma bağlı Mesela ben kapattım

Erman saç ekimi yapacağım zaman seçiyorum yeni Pro vs öğleden önce açmanız gerekiyor ve bu yeteneklerle beraber gerçekten muazzam bir cihaza dönüştür şimdi iPhone Pro Max epey ilk aldığımızda temiz en önemli yeniliklerden bir tanesi dinamik motor portre fotoğrafını lu hali diyebiliriz hem ön kamera hem de arka kamerada bunun gerçekten üretmişler eşek yüzme isteyecek Bunu da beğenir kare çekiyor diye eleştirmiştir Ama şöyle bir şey gördüm Ben sürekli çeksem bile Kargo yapıyoruz genelde bu yüzden fps ben bu oyunun ortasında