koyduğumda yani kimse de demiyor ki ya

Admin

Administrator
Yönetici
arasında bir fark var at değil edilmiş i Dostlar yapmışsın değil miyim yani böyle dedi bir güzellikte karşılaştırma Cinematic mod yok diye bir eve giderim olmuyor belki tbsp televizyonlarda reklam çekimlerinde kullanmak için nedenler olabilir miyiz Belki bir güncellemeli o da gelirse dostlar aramayı engellemek için geçtiğimiz yıl . derece yani işte böyle değil falan gösteriyordum belki burada da gelebilir ama çok soğuk Gerçekten müthiş belki ekstra görev bizlerin yanında sinematik yazıyor lardaki işler bunlar da şu Renault kilometre sunu bize gerçekten gezersin

fotoğraflara tekrar görüncek olacak fotoğraf sayısında seçimler var Yani bu seçim Yani şöyle Instagram atarken herkesin kendini öldür lens olur yani hepsi oluyor bu kimse için böyle tek tek seçiyorsunuz şimdi Apple Telefon değişimi Hatta başındasın değişim benim donumun hazır sen bana söyle Daha daha o fotoğrafı çekersem bunu siteye göreceksin ve gerçekten de üzerine Fikret koyduktan sonra yaşanan kaybı Ben senin için engelleyeyim her zaman enver'i kaldı sıkıcı olur en başında çekilmiyor ve ortaya gerçekten nüfus sonuçlar çıkıyor fotomontaj dan

bahsetmek isteriz bu gece modu konusunda oldukça iyileştirmeler var çünkü fazla olması ne anlama gelmesi Zaten her şeyin göreyim Yani bu önceleri Benim için de çok olmadı falan değil ama Ceceli dediğin gibi görmek lazım ve sadece İhtiyacınız olan nesneleri özellikleri görmek lazım bana göre en iyi Onun dışında bir film Elsa hareket ediyor eseysiz gece moduna aldığın zaman belli bir süre ışığı elde için hareket edenleri sen böyle bir akışkan bir şeymiş gibi görünüyor ama sen söz büyük olduğu için çok fazla eşitlenmesini ihtiyaç kalmıyor ve fotoğraflar çok

daha net hareketin canlı görünüyor bununla beraber manuel modda isterseniz daha fazla ayrılırsan yapabiliyorsunuz Hani için bu özelliği hem sensör büyüklüğü ile beraber daha da iyileştirmesi artı kameraların gelmesi gerçekten iyi oldu sonuna doğru gelirken Umarım güzel vakit geçiriyorsun değilseniz Aşağıdan bir kontrol edeyim desteği çok mutlu ediyor ama en son teknoloji varken altını Hayır değil bay aldı eğleneceksiniz gıdalar teknolojisi uygun olması gerekiyor ama beni bu eleştiri aynı bayrak altında ve söylemiştir sembolünün Alsancak