oruçları da yazıyor gel çekim gücünü Burada

Admin

Administrator
Yönetici
mahsur da bence çok güzel bir kullanım olurdu şimdi mahsus sana birazcık Ozan da kalıyor istediğiniz maaşı kullanabilirsiniz ama o da olursa ne kalır yine birleşebilen o yüzden dedim ona uygun olduğunu söylemiştim ben buna geçtiğim zaman şunu farkettim kendi kullandığım için solunda ve sağında kalan Kuşlar da sorayım kaldığı söylüyorsun koşuda vazgeçme ihtiyaç duymadığı sürece hiçbir fark yok yani ben de şaşırdım yani ben çok yabancı çekeceğim düşünmüştüm ama yoksa hepsi Ben cihazımı kaybettim Ve şunu da hak ettim bu ayrım olunca Meğer ki

benim bu tarafa geçiyormuş yani buradaki tuşları bazen sahilinde basıyorsun bu kadar kısa daha mesaj atana kadar hep şeyde takım şuraya gitmiş oraya gideceğiz yemek mi para fazla geçiyormuş Ben yazarken bu Iron Man sadece En çok beni bozulmuş kullandığınız ama benim tabii ki buraya geçemiyorsun Zaten burası çok uzak kalıyor sonra tuşlar Zaten hepsi evinin altında alıştığınız şekilde durmaya devam ediyor musun Ayrılmıyor karşı yok yani şunun aşağıdaki tuşların böyle şeyi yapılmasından diyelim sonunda karşılaşmanın gibi elin zaten doğru otobüs o

şekilde ki ben o oyunlarda kullanıyorum zaten şöyle içiyorum ben çünkü davranışı birçok oyunda görmüşsündür eski larınıza hakikaten hiç Farketmeden yapıyorum burada Dün başlıyorum çok iyi bakıyorum ben elime doğru oturtmaya başlamış Çünkü burada zaten çıkışlar şekilde Bu ne lan şu kadar ellerimizi kendi kullandığı Senin de hiç değiştirmemiş gibi oluyorum böyle olmasını beklemiyorum dediğim gibi bu bunu alıştığınız zaman uğraşıyorsun dolaşacağın 'e kur Engin tarafa geçmeyecek bu evde bu tarafa geçmeyecek zaten geçmeye çalıştığı zaman kızım

Garip bir durum oluyorsun Bundan böyle Bayağı mesafe var yani şu an yukarıdan başınızdan belli olmayabilir ama şurada gösterdiğiniz an bakın yani sadece bir şeyim yok Bir de burası yüksek Orasıyla çok net bir ayrım var iki taraf arasında Hatta oyuncaktan şu aradaki yok yüzünden Tepe yüzünden Facebook'ta ikiye bölünmüş durumda Ama ben alıyorum söyleyeyim mekanik Beyinden kaynaklanan hoşlandığınız vardı da onlar yok ama oluşturarak Bence de eksiğin yok beni bir şeyler hissettim ben de onları konuştururum oynayabilirim O yüzden onlar