yapılmış en olacak Yani kullanım esnasında

Admin

Administrator
Yönetici
Bu yüzde görsel anlamda çok fazla fark etmiyorsun bakmak istediğimizde izin kendi sonra da ama normal telefon kullanımı esnasında koşturmaca da çok fazla görünür ama keşke artı değiştiriyorsun bir annem Özden ki böyle büyük telefondan parmağın Go kısmı geldiğinde katlama noktasındaki yüzeysel değişimi parmağında fark edebiliyorsun Sen bu telefon günün sonunda uzun bir yapıya sahip olduğu için benim kullanım esnasında harman genelde ekranın alt bölümünde kaldığından dolayı O kısma doğru çok fazla kullanım esnasında göstereyim Ben

genelde alt kısımda iyi mama kullanırken sarma makinesi Samsun hava durumu ve müzikli seçenekler düşünüyor ama dediğim gibi ben bu uygulamayı çalıştır Elinde olduğu için burada anlatmama gerek yok ama birlikte Çünkü Süper amoled ekranı tarihi günleri göstermesin ona yapılmıştır haksızlık olur kuşkusuz ekranın belki de en önemli özelliği kamera için ayna görevi yükselebilmesi bu sayede ana kamera ile kendinizi çekebilir daha kaliteli Öz seçimler yapabilirsiniz özet taraftan istediğin zaman şeklinizi onu dönmeseydi olarak tanıyorsun check-in yap

yapabiliyorsunuz gerçek zamanlı olarak benim gerçekten onun işi sadece kazandırdığı avantajlar oldukça önemli kamera sistemine sahip dünyanın en iyi kamera sistemi değil Öztekin konusundaki en iyi sonuçlarla dünyadaki önemli ifade ettiğim üzere zeytin Samsung'un her konuda ilerleme kaydetti görüşürüz ya bu değişim ile geliyor ile Plus kaplama cihazı en yeni donanım Neyse Bence o yazıyor diyebilir ama yine çok taze olsun Dediğim gibi öncekini modelleriniz ailesinin Plus dersi onların kullanmaya başlanmıştır Bu sene krizinden dolayı Plus'a geçmedi

e devam ediyor teknoloji Dünyası öncülük eden ve geleceğin cihazın gibi bir mesaj vermeye çalışan Böylesi bir telefona benzeyen dediğin gibi teknik analiz olması güzel olurdu fakat trafik anlamda Plus arasındaki fark fazla kez uygulanmalıdır etmek İmkansız olduğu için ama gönlünden geçen sefer Ona göre biraz Aynı işlemciye sahip olan geleneksel bir amiral gemisi telefonlar ıslandığı zaman Evet açtığımız zaman büyük İskelet sisteminin oldu köprüyü bağlantıya sahip olan iki parçadan bahsediyorum işte bu yüzden az önce de ifade ettiğimiz ve cihazın Termal Garanti birazdan